Cenk Erol Gusto Mimarlık Tekirdağ Uv Baskı

 

Teknolojideki son gelişmeler sayesinde iç mekan tasarımlarında yeni ufuklar açılıyor.Bunlardan en kolay ve en yaygın kullanılacak olanlardan birisi de uv baskı tekniği…

UV Baskı Nedir;

U.V. (Ultraviole) Baskı Tekniği, Güneş Işığına Dayanıklılığı İle Baskı Çalışmalarının Kurumasını Kısıtlamak Amacı İle Kurutma Süresini 1 Sn.'Den Daha Az Süreye İnmesi Ve Bununla Birlikte Boya Özelliğinden Dolayı Güneşten Solma Gibi Baskıya Zarar Veren Nedenlerin Ortadan Kalkmasını Sağlar. UV Baskı Sistemi İle Gerçekleştirilen Baskı Malzemesi Su Gibi Maddelerden Etkilenmezler, Ofset Baskı İle Basılan Malzemelere Göre Daha Dayanıklıdırlar Ve Çok Daha Uzun Ömürlüdür.

UV Baskı Sistemi Bir Çok Malzemeye UV Kurutma Sistemi Sayesinde İstenilen Oranda Renkle Rahatlıkla Ve Sorunsuz Baskı Yapılabilir. Kontrol Panel Etiketleri, Leksan Film, Kağıt, Şeffaf, Opak Çıkartma, Alüminyum  Etiketler, Ürün Üzerine Kullanma Talimatları Başta Olmak Üzere Geniş Bir Uygulama Çeşitliliğini Desteklemektedir. UV Teknolojisi Ve Baskı Yapan Cihaz Bir Çok Özel Ürün Üzerine Direk Olarak Baskı Yapmaktadır. 

Uv Flat Baskı Alanları;

Cam Yüzeyler , Seramik Yüzeyler,Ahşap Yüzeyler, Granit Ve Mermer Yüzeyler ,Pleksiglas,Mika Akrelik Yüzeyler ,Dekota, Paslanmaz, Aliminyum, Folyo,Branda,Oluklu Kağıt Köpük ,Strafor,Pvc,Karo Seramik, Sentetik Cam,Kağıt,Reklam Afişi,Örgü Kumaş Ve  Birçok  Düz Zemin Üzerinde Kusursuz Ve Kesin Çözümler Alabiliriz. 

Dış Mekan Şartlarında 2  İle 7 Yıl Arası Solmazlık Garantisi Bu Süre İç Mekanlarda Daha Uzun Zaman  Zarfına’da Yayılabilir.

Çevreye Herhangi Bir Kirliliği Olmaması Dışında Uv Baskı Makinalarının Ortamında Çalışan Kulanıcılara da Zarar Vermez.

İç mekan uygulamalarında ;

Evinizin her odasındaki dolap kapaklarında seçtiğiniz konsepte uygun görseller  ile tasarımlarınızı güçlendirebilirsiniz.

İşyerlerinde,cafe ve lokantalarda,eğitim ve sağlık binalarında kullanabilirsiniz.

Çocuk odalarında sevdikleri karekterleri dolap kapaklarında zevkle seyredeceklerdir.

Kendi seçeceğiniz resimlerinizi de baskıya verebilirisiniz.

Oldukça eğlenceli binlerce desen içersinde eminim hayalinizi yakalamak çok kolay olacak.

Cenk Erol/mimar

 

 

Telefon : 0282 260 33 00 - 0532 766 09 13     |     Adres : Ertuğrul Mahallesi Orduevi Caddesi Altay Apartmanı 8/C Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ